Корисне

Актуально

Новини

 
06 Червня 2011
Дорогі колеги-журналісти, у цей святковий день посміхніться! Насправді, юристи дуже стараються бути корисними для вас і працюють над собою! Любі наші юристи, з посмішкою і з точністю до навпаки поставтеся до наших «порад»! І не забудьте сьогодні привітати ваші контакти у ЗМІ з професійним святом – Днем журналіста! Взаємоповаги вам та плідної співпраці!
30 Травня 2011
Асоціація правників України (АПУ) 25-го травня вручила першу Нагороду у галузі журналістики, літератури та мистецтв «PRAVISSIMO!». Переможцем став спеціальний кореспондент щоденної газети «Экономические известия» Андрій Уманець.
25 Травня 2011
20 травня 2011 року у місті Львові Асоціація правників України (АПУ) провела І Західноукраїнський юридичний форум — захід, який став першою спробою Асоціації дослідити регіональні юридичні ринки та залучити місцевих юристів до обговорення актуальних питань професії.
20 Травня 2011
18 травня 2011 року Асоціація правників України (АПУ) та консалтингова компанія Legal Marketing Solutions провели майстер-клас «Що заважає юристам і діловим ЗМІ бути корисними один одному?».
19 Травня 2011
Legal Marketing Solutions стає стратегічним партнером проекту «Покоління 2020.UA», що об’єднує активних, талановитих та свідомих молодих лідерів України, які за 10 років будуть в авангарді нашої країни.
12 Травня 2011
Асоціація правників України (АПУ) та консалтингова компанія Legal Marketing Solutions запрошують Вас взяти участь у майстер-класі «Що заважає юристам і діловим ЗМІ бути корисними один одному?».
11 Квітня 2011
Компанія Legal Marketing Solutions з 11 квітня 2011 переїхала у новий офіс.
03 Березня 2011
03 березня 2011 року в бізнес-центрі «Кубік Центр» (м. Київ) відбувся практичний семінар на тему «Новий податковий кодекс України», в якому взяли участь представники Державної податкової адміністрації України, провідних юридичних і консалтингових компаній України.
19 Лютого 2011
Юридична фірма «Губенко і Партнери» за підтримки Асоціації правників України та консалтингової компанії Legal Marketing Solutions провела Другий шаховий турнір серед юристів імені О.О. Альохіна.
28 Січня 2011
28 січня 2011 року в бізнес-центрі «Леонардо» (м. Київ) відбувся круглий стіл на тему «Новий податковий кодекс України», в якому взяли участь провідні юристи країни.

 
 

Блог Компанії

Формула партнерського щастя (російською мовою)
Каждый юрист мечтает стать партнером. Именно от партнерства многие юристы ожидают долгожданного В«заработанногоВ» счастья. Критерии формулы партнерского счастья глазами юриста вполне очевидны.В  Партнерство глазами юриста = реализованность в профессии +...

детальніше>>

5 кроків, як бадьоро розпочати Новий рік
Коли святкові вихідні дні добігають кінця, ви залишаєтеся з новим роком наодинці. Це може бути саме той час, щоб запровадити у ваше життя оновлення,  навчитися робити буденні речі по-новому.  Ось декілька ідей, щоб надати вам імпульс. 1. Приберіть святко...

детальніше>>

10 порад «крок за кроком» для юристів у роботі з Linkedin
Linkedin може стати потужним інструментом, що допоможе вам популяризувати та контролювати ваш бренд, однак лише за однієїумови – якщо ви вмієте ним користуватися.  Linkedin може допомогти вам:     Відновити старі відносини; Зміцнити існуючі відносин...

детальніше>>
 
RSS Twitter
 

Новини
Компанія LMS в особі Ганни Жадан була відзначена серед кращих партнерів видання «Юрист і Закон»
детальніше>>

 

Публікації
Коментар Тетяни Бенько, Скільки заробляють юридичні компанії в Україні, delo.ua
детальніше>>

 

Маркетингові фішки
Початок роботи з Facebook. Короткі рекомендації
детальніше>>

 
Copyright 2011 © Legal Marketing Solutions. All rights reserved.