Корисне

Актуально

Новини

 
03 Квітня 2012
Команда Legal Marketing Solutions взяла участь у нічній маркетинговій інтерактивній динамічній грі, з елементами логіки та ризику DozoR.Lite.
26 Березня 2012
Старший консультант Legal Marketing Solutions Наталія Станкевич взяла участь в організації прес-брифінгу на Першому Всеукраїнському цивілістичному форумі «Київська весна», який провела Асоціація адвокатів України в Києві 23 березня.
03 Березня 2012
Старший консультант Legal Marketing Solutions Наталія Станкевич виступила в якості одного із запрошених експертів на засіданні Комітету з юридичної практики Асоціації правників України, що відбувся 1 березня 2012 року.
18 Листопада 2011
Партнер Legal Marketing Solutions Світлана Новікова виступила з доповіддю «Особливості маркетингової стратегії регіональної юридичної фірми» на І Східноукраїнському форумі Асоціації правників України (АПУ).
21 Жовтня 2011
Партнери Legal Marketing Solutions Тетяна Бенько та Світлана Новікова виступили в якості запрошених експертів на засіданні Комітету з юридичної практики Асоціації правників України
18 Жовтня 2011
З жовтня цього року Legal Marketing Solutions та група консультантів домовились про стратегічну співпрацю та партнерську взаємодію з Асоціацією правників України (АПУ) в рамках Комітету АПУ з юридичної практики у столиці та регіонах.
11 Жовтня 2011
21 вересня 2011 року партнери Legal Marketing Solutions Тетяна Бенько та Світлана Новікова взяли участь у першому засіданні Форуму жінок-юристів Асоціації правників України.
12 Вересня 2011
Під звуки власних дзвінких голосів співробітники Legal Marketing Solutions відсвяткували другий рік роботи компанії в караоке-клубі «Spivakoff» 19 серпня 2011 року.

 
 

Блог Компанії

Формула партнерського щастя (російською мовою)
Каждый юрист мечтает стать партнером. Именно от партнерства многие юристы ожидают долгожданного В«заработанногоВ» счастья. Критерии формулы партнерского счастья глазами юриста вполне очевидны.В  Партнерство глазами юриста = реализованность в профессии +...

детальніше>>

5 кроків, як бадьоро розпочати Новий рік
Коли святкові вихідні дні добігають кінця, ви залишаєтеся з новим роком наодинці. Це може бути саме той час, щоб запровадити у ваше життя оновлення,  навчитися робити буденні речі по-новому.  Ось декілька ідей, щоб надати вам імпульс. 1. Приберіть святко...

детальніше>>

10 порад «крок за кроком» для юристів у роботі з Linkedin
Linkedin може стати потужним інструментом, що допоможе вам популяризувати та контролювати ваш бренд, однак лише за однієїумови – якщо ви вмієте ним користуватися.  Linkedin може допомогти вам:     Відновити старі відносини; Зміцнити існуючі відносин...

детальніше>>
 
RSS Twitter
 

Новини
Компанія LMS в особі Ганни Жадан була відзначена серед кращих партнерів видання «Юрист і Закон»
детальніше>>

 

Публікації
Коментар Тетяни Бенько, Скільки заробляють юридичні компанії в Україні, delo.ua
детальніше>>

 

Маркетингові фішки
Початок роботи з Facebook. Короткі рекомендації
детальніше>>

 
Copyright 2011 © Legal Marketing Solutions. All rights reserved.