Корисне

Актуально

Новини

 
25 Жовтня 2012
Legal Marketing Solutions вже традиційно виступить PR-партнером другого щорічного Східноукраїнського юридичного форуму Асоціації правників України, який відбудеться 23 листопада 2012 року у м. Дніпропетровськ.
22 Жовтня 2012
18 жовтня 2012 року старший консультант Legal Marketing Solutions Катерина Уголько в межах Форуму молодих юристів Асоціації правників України (АПУ) провела майтер-клас «Робота у сучасній юридичній фірмі : взаємодія у команді та з керівництвом».
17 Вересня 2012
Legal Marketing Solutions спільно з Форумом жінок-правників Асоціації правників України проводить засідання "Діловий етикет сучасної жінки. Невідомі акценти", яке відбудеться 26 вересня у літературному кафе "Імбир" (м.Київ, вул. Жилянська, 7)
10 Вересня 2012
Legal Marketing Solutions у серпні виповнилось три роки. Жіночий колектив, як справжні леді, святкував цю подію у чудовому романтичному закладі «LaVandа».
29 Серпня 2012
Legal Marketing Solutions виступить інформаційним партнером Другого Юридичного Форуму, який проходитиме 12-15 вересня в м.Алмати (Казахстан) та збере близько 150 учасників з 10 країн.
18 Липня 2012
Хочемо подякувати нашим досвідченим і красномовним доповідачам за надзвичайно цікаві і корисні виступи, що тлумачили новели Митного кодексу.
30 Травня 2012
24 травня 2012 року Legal Marketing Solutions разом із міжнародним видавництвом Bonnier Business Press за підтримки Асоціації правників України та Української логістичної асоціації провели семінар-практикум: «Новий Митний кодекс: нормативні зміни і ефективна взаємодія з митними органами».
29 Травня 2012
25 травня юристи і не тільки змагалися за перемогу в першій правової нічний авто-грі Legal Quest.
21 Травня 2012
Компанія Legal Marketing Solutions спільно з Dozor Night Game раді запросити Вас взяти участь у першому в Україні нічному авто-квесті для юристів Legal Quest! Гра відбудеться 25-го травня (п'ятниця) о 19-00.
18 Травня 2012
Видавництво Bonnier Business Press спільно з Legal Marketing Solutions і за підтримки Української логістичної асоціації та Асоціації правників України запрошують Вас взяти участь у семінарі-практикумі «НОВИЙ МИТНИЙ КОДЕКС: нормативні зміни і ефективна взаємодія з митними органами».

 
 

Блог Компанії

Формула партнерського щастя (російською мовою)
Каждый юрист мечтает стать партнером. Именно от партнерства многие юристы ожидают долгожданного В«заработанногоВ» счастья. Критерии формулы партнерского счастья глазами юриста вполне очевидны.В  Партнерство глазами юриста = реализованность в профессии +...

детальніше>>

5 кроків, як бадьоро розпочати Новий рік
Коли святкові вихідні дні добігають кінця, ви залишаєтеся з новим роком наодинці. Це може бути саме той час, щоб запровадити у ваше життя оновлення,  навчитися робити буденні речі по-новому.  Ось декілька ідей, щоб надати вам імпульс. 1. Приберіть святко...

детальніше>>

10 порад «крок за кроком» для юристів у роботі з Linkedin
Linkedin може стати потужним інструментом, що допоможе вам популяризувати та контролювати ваш бренд, однак лише за однієїумови – якщо ви вмієте ним користуватися.  Linkedin може допомогти вам:     Відновити старі відносини; Зміцнити існуючі відносин...

детальніше>>
 
RSS Twitter
 

Новини
Компанія LMS в особі Ганни Жадан була відзначена серед кращих партнерів видання «Юрист і Закон»
детальніше>>

 

Публікації
Коментар Тетяни Бенько, Скільки заробляють юридичні компанії в Україні, delo.ua
детальніше>>

 

Маркетингові фішки
Початок роботи з Facebook. Короткі рекомендації
детальніше>>

 
Copyright 2011 © Legal Marketing Solutions. All rights reserved.