Корисне

Актуально

Новини

 
26 Березня 2014
19 березня 2014 року старший консультант Legal Marketing Solutions Катерина Уголько провела презентацію на тему «Кар'єрне планування лідерів покоління Y». На засіданні Форуму молодих юристів обговорювались аспекти, на які варто звернути увагу молодим фахівцям під час побудови кар′єри, зокрема, - як не зробити помилок у досягненні своїх цілей.
12 Грудня 2013
5 грудня 2013 відбувся Міжнародний форум просування юридичних послуг, організатор якого видання «Юридична практика». У заході взяли участь партнери, директори з розвитку, маркетологи юридичних фірм, зарубіжні експерти в сфері просування юридичного бізнесу, а також незалежні дослідники та редактори національних та міжнародних профільних видань.
27 Вересня 2013
Старший консультант LMS Катерина Уголько 25 вересня в офісі компанії «Ернст енд Янг» разом з компанією Newbreed провела для студентів Enactus в Україні сесію з лідерства.
07 Серпня 2013
Будемо раді вітати Вас за адресою: м.Київ, вул. Інститутська, 24/7, оф. 24
02 Липня 2013
Історія про те, як Legal Marketing Solutions зустрічали літо 2013 (в картинках).
30 Квітня 2013
Весняні дні! Святкові, швидкоплинні. Гомін лісів. Фіалок повінь синя. У небі - сонця писанка гаряча. Любові вам! Добра і щастя!
02 Квітня 2013
29 березня 2013 року в Holiday Inn Hotel (Тбілісі, Грузія) пройшов Другий українсько-грузинський круглий стіл «Заробляємо більше: нові ідеї для юридичних фірм та їхніх клієнтів» Асоціації правників України.
01 Квітня 2013
27 березня 2013 в SmartCafé «Bibliotech» Катерина Уголько, старший консультант Legal Marketing Solutions, спільно з компанією Newbreed, в підтримку програми з розвитку молодих талантів, провели майстер-клас «Кар'єрне планування: Покоління Y» для студентів та молодих спеціалістів, які починають свій кар'єрний шлях на українському ринку праці.
13 Листопада 2012
Партнер Legal Marketing Solutions Світлана Новікова увійшла до числа експертів Першого всеукраїнського рейтингу провідних фахівців з просування юридичного бізнесу в Україні, проведеного в листопаді 2012 року з ініціативи спеціалізованого видання «Юридична практика»

 
 

Блог Компанії

Формула партнерського щастя (російською мовою)
Каждый юрист мечтает стать партнером. Именно от партнерства многие юристы ожидают долгожданного В«заработанногоВ» счастья. Критерии формулы партнерского счастья глазами юриста вполне очевидны.В  Партнерство глазами юриста = реализованность в профессии +...

детальніше>>

5 кроків, як бадьоро розпочати Новий рік
Коли святкові вихідні дні добігають кінця, ви залишаєтеся з новим роком наодинці. Це може бути саме той час, щоб запровадити у ваше життя оновлення,  навчитися робити буденні речі по-новому.  Ось декілька ідей, щоб надати вам імпульс. 1. Приберіть святко...

детальніше>>

10 порад «крок за кроком» для юристів у роботі з Linkedin
Linkedin може стати потужним інструментом, що допоможе вам популяризувати та контролювати ваш бренд, однак лише за однієїумови – якщо ви вмієте ним користуватися.  Linkedin може допомогти вам:     Відновити старі відносини; Зміцнити існуючі відносин...

детальніше>>
 
RSS Twitter
 

Новини
Компанія LMS в особі Ганни Жадан була відзначена серед кращих партнерів видання «Юрист і Закон»
детальніше>>

 

Публікації
Коментар Тетяни Бенько, Скільки заробляють юридичні компанії в Україні, delo.ua
детальніше>>

 

Маркетингові фішки
Початок роботи з Facebook. Короткі рекомендації
детальніше>>

 
Copyright 2011 © Legal Marketing Solutions. All rights reserved.