Корисне

Актуально

Новини

 
03 Серпня 2016
28 липня 2016 року Аналітичне видання «Юрист і Закон» в черговий раз провів церемонію нагородження найкращих авторів і партнерів видання. Нагородження вже є традиційним і очікуваним заходом року. Нагороди були вручені практикуючим юристам, чиї матеріали були опубліковані у виданні протягом 2015 року й викликали найбільшу кількість позитивних відгуків читачів, і партнерам видання.
08 Липня 2015
2 липня 2015 в готелі Radisson Blu партнер Legal Marketing Solutions Тетяна Бенько спільно з експертами провiдних юридичних фірм Світланою Лазаренко, виконавчим директором "Гвоздій та Оберкович", та Іриною Хімчак, маркетинг директором Sayenko Kharenko, провели управлінську сесію "Маркетинг юридичної фірми в цифрах".
16 Червня 2015
Компанія Legal Marketing Solutions спільно з юридичними фірмами "Гвоздій та Оберкович" та Sayenko Kharenko раді запросити досвідчених керівників, молодших партнерів, а також старших юристів на управлінську сесію "Маркетинг юридичної фірми в цифрах". Захід відбудеться 2 липня 2015 в готелі Radisson Blu.
08 Травня 2015
Партнер Legal Marketing Solutions Тетяна Бенько виступила викладачем у навчальній програмі «Leadership in Law: Модель юридичної фірми: практичний екскурс», яку провела Київська школа розвитку та комунікацій 25 квітня 2015 року.
06 Травня 2015
Команда Legal Marketing Solutions в особі консультанта Анни Жадан була відзначена нагородою як один з найкращих партнерів з маркетингу на щорічній церемонії нагородження кращих авторів і партнерів за підсумками 2014 року від видання «Юрист і Закон».
12 Грудня 2014
Партнер LMS Тетяна Бенько виступила модератором секції «Інструменти зовнішніх комунікацій» на ІІ Міжнародному Форумі просування юридичних послуг, який відбувся 04 грудня 2014 року.
10 Листопада 2014
Компанія Legal Marketing Solutions рада запросити Вас відвідати ІІ Міжнародний Форум просування юридичних послуг, організований виданням «Юридична практика».
23 Жовтня 2014
22 жовтня 2014 року компанія Legal Marketing Solutions провела семінар-практикум на тему «Ведення та розвиток юридичного бізнесу в умовах кризи». Захід відбувся за підтримки Асоціації адвокатів України.
03 Жовтня 2014
Компанія Legal Marketing Solutions запрошує всіх бажаючих на семінар-практикум на тему «Ведення та розвиток юридичного бізнесу в умовах кризи». Захід відбудеться за підтримки Асоціації адвокатів України.
14 Червня 2014
Зі святом, незамінні наші!

 
 

Блог Компанії

Формула партнерського щастя (російською мовою)
Каждый юрист мечтает стать партнером. Именно от партнерства многие юристы ожидают долгожданного В«заработанногоВ» счастья. Критерии формулы партнерского счастья глазами юриста вполне очевидны.В  Партнерство глазами юриста = реализованность в профессии +...

детальніше>>

5 кроків, як бадьоро розпочати Новий рік
Коли святкові вихідні дні добігають кінця, ви залишаєтеся з новим роком наодинці. Це може бути саме той час, щоб запровадити у ваше життя оновлення,  навчитися робити буденні речі по-новому.  Ось декілька ідей, щоб надати вам імпульс. 1. Приберіть святко...

детальніше>>

10 порад «крок за кроком» для юристів у роботі з Linkedin
Linkedin може стати потужним інструментом, що допоможе вам популяризувати та контролювати ваш бренд, однак лише за однієїумови – якщо ви вмієте ним користуватися.  Linkedin може допомогти вам:     Відновити старі відносини; Зміцнити існуючі відносин...

детальніше>>
 
RSS Twitter
 

Новини
Компанія LMS в особі Ганни Жадан була відзначена серед кращих партнерів видання «Юрист і Закон»
детальніше>>

 

Публікації
Коментар Тетяни Бенько, Скільки заробляють юридичні компанії в Україні, delo.ua
детальніше>>

 

Маркетингові фішки
Початок роботи з Facebook. Короткі рекомендації
детальніше>>

 
Copyright 2011 © Legal Marketing Solutions. All rights reserved.