Компанія

Актуально

Дар'я Яковенко

 

Дар'я Яковенко
Консультант 

 

Сфери компетенції Дар'ї Яковенко включають комунікацію з юридичними ЗМІ, роботу з соціальними медіа, підготовку презентаційних та інформаційно-аналітичних матеріалів, а також координацію різних проектів у сфері маркетингу та розвитку бізнесу. Її головні професійні риси - сильний «sales» і надійний менеджер «deadline-ов».


Дар'я закінчила Харківський національний економічний університет за спеціальністю Міжнародний маркетинг та PR. Проходила стажування в міжнародній кондитерської корпорації ROSHEN (один з найбільших європейських виробників кондитерських виробів).


З самого початку навчання в університеті Дар'я особливо полюбила маркетинг і швидко зрозуміла, що це те, з чим вона зв'яже свою професію. Саме це велике почуття допомагає їй використовувати всі свої академічних знання для практичного досягнення будь-яких бізнес цілей клієнтів Legal Marketing Solutions.

 

Вона каже: "У моєму житті немає схожих днів, і мені це подобається! Це складно, але цікаво - завжди нові пригоди. Різноманітність змушує мене рости і робить з мене професіонала - кращого з кожним днем».

Родом з Росії, Дар'я вже звикла ставити собі українські завдання: здобути освіту, вивчити мову, отримати роботу і навіть створити нову українську сім'ю.

 

 

 
 

Блог Компанії

Формула партнерського щастя (російською мовою)
Каждый юрист мечтает стать партнером. Именно от партнерства многие юристы ожидают долгожданного В«заработанногоВ» счастья. Критерии формулы партнерского счастья глазами юриста вполне очевидны.В  Партнерство глазами юриста = реализованность в профессии +...

детальніше>>

5 кроків, як бадьоро розпочати Новий рік
Коли святкові вихідні дні добігають кінця, ви залишаєтеся з новим роком наодинці. Це може бути саме той час, щоб запровадити у ваше життя оновлення,  навчитися робити буденні речі по-новому.  Ось декілька ідей, щоб надати вам імпульс. 1. Приберіть святко...

детальніше>>

10 порад «крок за кроком» для юристів у роботі з Linkedin
Linkedin може стати потужним інструментом, що допоможе вам популяризувати та контролювати ваш бренд, однак лише за однієїумови – якщо ви вмієте ним користуватися.  Linkedin може допомогти вам:     Відновити старі відносини; Зміцнити існуючі відносин...

детальніше>>
 
RSS Twitter
 

Новини
Компанія LMS в особі Ганни Жадан була відзначена серед кращих партнерів видання «Юрист і Закон»
детальніше>>

 

Публікації
Коментар Тетяни Бенько, Скільки заробляють юридичні компанії в Україні, delo.ua
детальніше>>

 

Маркетингові фішки
Початок роботи з Facebook. Короткі рекомендації
детальніше>>

 
Copyright 2011 © Legal Marketing Solutions. All rights reserved.